Tere!

Mina olen Kristel Uibo, Magusameistrid OÜ asutaja ja tegevjuht ning see on minu lugu:

Olen pärit Lõuna-Eestist, Otepää metsade keskelt. Sirgusin peres, kus toitu kasvatati ise ning tervist hoiti ja turgutati ikka looduse abiga.

Kodust sain kaasa teadmise, et puhas elukeskkond ja hea tervis on meie kõige kallimad varad. Just seepärast otsustasin lisaks psühholoogiale ja rahvusvahelisele ärijuhtimisele õppida ka toitumisnõustajaks, kellena koolitan aeg-ajalt siiani.

Aastal 2016 ühendasin oma senise elukogemuse, kokkamiskire ja rohelise maailmavaate ning panin aluse ettevõttele Magusameistrid OÜ.

Magusameistrites oleme pühendunud vaid parimast ja puhtaimast toorainest maiustuste loomisele, mis kosutavad hinge ja laevad keha.

Usume sellesse, et rajades oma tooted mahepõllumajanduse saadustele, toetame maaelu arengut, põllumajanduslikku mitmekesisust, puhtamat elukeskkonda ja inimeste tervist.

Kui ka sina sellesse usud ning soovid pakkuda oma lähedastele, klientidele või koostööpartneritele midagi erilist ja meeldejäävat, siis võta minuga ühendust ja räägime su mõtetest lähemalt.

 

Magusate soovidega

Kristel Uibo
Tegevjuht ja magusameister
kristel@magusameistrid.com
(+372) 5650 3320

Kristel Uibo